כבל טעינה יונדאי קונה

  להצעת מחיר על עמדת טעינה השאירו פרטים או חייגו: 077-803-5894

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  יונדאי קונה חשמלית הוא רכב פופולרי ויעיל שתוכנן תוך מחשבה על התקדמות טכנולוגית מודרנית. לא מדובר רק בביצועים המרשימים ובעיצוב המלוטש; טעינת המכונית היא גם היבט חיוני עבור בעלי רכב חשמלי. לכן, לדעת יותר על כבל הטעינה של יונדאי קונה הוא חיוני כדי להפיק תועלת מלאה ממכונית ידידותית לסביבה זו.

  יונדאי קונה חשמלית משתמשת בתקע מסוג 2 ובעל קצב טעינה מרבי של 7.4 קילוואט (חד פאזי 32 אמפר). בחירת כבל הטעינה המתאים תלויה בשיטת הטעינה המועדפת, בין אם זה בבית או בשטחים ציבוריים. בדרך כלל, מטען AC 240V "Level 2" יטען במלואו את הסוללה לטווח של 258 מייל תוך פחות מ-10 שעות, מה שיקל על הטעינה בבית.

  בנוסף, חשוב גם לשקול את תפוקת הכוח והתאימות של עמדות טעינה ניידות, במיוחד עבור נסיעות ארוכות. הרבגוניות הזו מבטיחה שבעלי קונה יכולים לנסוע ללא דאגות ולהפעיל מחדש את הרכבים שלהם בכל עת שצריך.

  מטענים תואמים

  מטעני בית

  היונדאי קונה דורש כבל טעינה Type 2 Mode 3 לטעינה בבית או במשרד. הבחירה במטען ביתי תואם תלויה בקיבולת המטען המשולב של הרכב. ישנן שתי אפשרויות:

  • עבור מטען מובנה של 7.2 קילוואט, בחר 1 פאזה 32A כבל טעינה.
  • עבור מטען מובנה של 11 קילוואט, בחר בכבל טעינה 32A 32A.

  כבלים אלו מאפשרים טעינה יעילה ובטוחה של יונדאי קונה בבית. זכור לקחת בחשבון את שקעי החשמל והמתח המשמשים באזור שלך בעת בחירת עמדת טעינה ביתית.

  מטענים ציבוריים

  עבור טעינה בעמדות ציבוריות, יונדאי קונה משתמש באותו כבל Type 2 Mode 3 כמו בבית. עמדות טעינה ציבוריות מציעות בדרך כלל מגוון מהירויות טעינה ומחברים. חיוני לאתר עמדת טעינה תואמת התומכת בחיבורים מסוג 2 ויכולה להכיל את קיבולת הטעינה המקסימלית של יונדאי קונה.

  מערכות הניווט של יונדאי יכולות להיות מועילות באיתור עמדות טעינה לאורך מסלולים ספציפיים, ולספק מידע בזמן אמת על כל עמדה. זכור כי זמני הטעינה הציבוריים עשויים להשתנות בהתאם להספק המטען ולמצב הסוללה של הרכב.

  כדי להפוך את הטעינת יונדאי קונה לנגישה ונוחה יותר, הקפידו להשקיע בכבלים ובמטענים איכותיים ותואמים. בנוסף, הכירו את עמדות הטעינה הציבוריות הקרובות ביותר לטעינה מהירה ויעילה תוך כדי תנועה.

  סוגי כבלי טעינה

  סוג 1

  כבלי טעינה מסוג 1 אינם בשימוש נפוץ עבור יונדאי קונה. הסיבה לכך היא שיונדאי קונה מצוידת במחבר מסוג 2 לטעינה, המתאים יותר ליציאה החד-פאזית הנתמכת על ידי הרכב. לכן, חשוב לציין שכבלים מסוג 1 אינם הבחירה האופטימלית עבור בעלי יונדאי קונה.

  סוג 2

  יונדאי קונה חשמלית תומך בטעינה מקסימלית של 7.2kW (Single Phase/32A) ודורש כבל טעינה מסוג 2. כבל זה חיוני לטעינת הרכב מעמדת טעינה ציבורית, משרד או מטען קיר ביתי.

  ישנן שתי גרסאות של כבל הטעינה מסוג 2, בהתאם למטען המשולב של יונדאי קונה:

  • 1 Phase 32A: מתאים ביותר לכלי רכב עם מטען מובנה של 7.2kW.
  • 3 Phase 32A: מומלץ לכלי רכב עם מטען מובנה של 11kW.

  יתר על כן, יונדאי קונה אלקטריק תואם למחבר CCS לטעינה מהירה. מחבר זה קשור בדרך כלל ליחידת הטעינה בעמדת הטעינה ומאפשר זמני טעינה מהירים יותר.

  בעת טעינת יונדאי קונה מתרחשת תקשורת פעילה בין הרכב לנקודת הטעינה, מה שמאפשר לבעלים לפקח על מצב הטעינה בכל עת. תכונה זו מבטיחה שיונדאי קונה חשמלית תישאר אופציה נוחה וידידותית למשתמש של רכב חשמלי בשוק.

  טיפים לבטיחות

  אחסון כבלים

  אחסון נכון של כבל חיוני כדי לשמור על אורך חייו של כבל הטעינה עבור יונדאי קונה חשמלית. לאחר השימוש, החזר את כבלי הטעינה לתיק האחסון המצורף, שנמצא בדרך כלל בתוך תא המטען. חשוב לשמור את הכבלים לא מסובכים ומאובטחים. אחסון הכבלים במקום קריר ויבש, הרחק מאור שמש ישיר וחפצים חדים, מסייע במניעת נזק מקרי ומבטיח את הפונקציונליות האופטימלית של מערכת הטעינה.

  אמצעי זהירות לטיפול

  טיפול בכבלי הטעינה של יונדאי קונה חשמלי כרוך במספר אמצעי זהירות. הנה כמה עצות לטיפול:

  • בדוק כבלים באופן קבוע: בדוק את כבלי הטעינה לאיתור סימנים של נזק או בלאי, כגון סדקים, שפשופים או שיניים כפופות. אם מתגלות בעיות כלשהן, הימנע משימוש בכבל הפגום וחפש תחליף.
  • שמור אותו יבש: חשיפה לנוזל או ללחות עלולה לגרום לקצרים חשמליים או לתקלות. ודא שיציאת הטעינה והכבלים יבשים לפני חיבורם לרכב החשמלי.
  • הימנע ממגע בחלקים חיים: לפני ניתוק או חיבור כבל הטעינה, ודא שעמדת הטעינה או שקע הבית מנותקים כדי למנוע התחשמלות.
  • טפל בזהירות: בעת ניתוק כבל הטעינה, משוך אותו מהתקע ולא מהכבל עצמו. זה מפחית את הסיכון לפגיעה בחיווט ובחיבורים הפנימיים של הכבל.

  על ידי ביצוע עצות הבטיחות הללו, בעלי רכבים חשמליים יכולים להבטיח שכבל הטעינה של יונדאי קונה שלהם יישאר במצב מצוין, מה שתורם לחוויית טעינה חלקה ויעילה.

  כותבת המאמר: מיכל קינן

  חובבת טבע ומסוקרנת טכנולוגית

  היי, אני מיכל. כבת לדור שלישי של בני קיבוץ, החיבור שלי לטבע הוא מבטן ולידה. הפעילות שלי באתר אקו פאוור היא מתוך אג׳נדה אמיתית לקדם את נושא איכות הסביבה (וכמובן גם מתוך חיבה לטכנולוגיה וחדשנות). מוזמנים לקרוא עוד עלינו.

  התקשרו: 077-803-5894