להצעת מחיר על עמדת טעינה השאירו פרטים או חייגו: 077-803-5894

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  עם הפופולריות ההולכת וגוברת של כלי רכב חשמליים, יש חשיבות מכרעת בכבל הטעינה המתאים לרכב ה-BYD שלך. חברת BYD, חברת הייטק הידועה בחדשנות שלה בכלי רכב חשמליים, מציעה מגוון פתרונות טעינה הנותנים מענה למכוניות היברידיות וחשמליות. הבנת אפשרויות הטעינה הזמינות עבור רכבי BYD יכולה להפוך את הבעלות והתחזוקה של מכונית חשמלית לנוחה ונגישה יותר.

  טכנולוגיית טעינת AC הקניינית של BYD תוכננה במיוחד עבור כלי הרכב שלה, ומספקת הספק של עד 200 קילוואט. בנוסף, BYD תומך גם בתקן SAE J1772 CCS-1 לטעינת DC, מה שמבטיח תאימות למגוון רחב של תשתיות טעינה. למטרות טעינה ביתית, ניתן להטעין מלגזות חשמליות של BYD באמצעות מטען קיר של 110V, מה שמקל על הצרכנים להטעין את כלי הרכב שלהם במקום מגורים.

  מהירויות טעינה ומסגרות זמן

  כאשר בוחנים פתרונות טעינה עבור רכבי BYD, חיוני להבין את מהירויות הטעינה ומסגרות הזמן השונות כדי לקבל החלטה מושכלת. טעינת רכב BYD תלויה בגורמים שונים, כולל סוג המטען בשימוש, דגם הרכב ודירוג ההספק של ההתקנה.

  ישנם שני סוגים עיקריים של מטענים לרכבים: מטעני AC ומטענים מהירים DC. עבור רכבי BYD, טעינת AC יכולה להתבצע באמצעות טכנולוגיה קניינית שתוכננה במיוחד עבור דגמי BYD. עם זאת, טעינה באמצעות שקע ביתי רגיל עשויה להימשך זמן רב יותר, מכיוון שהזרם מוגבל לסביבות 2 קילוואט.

  לעומת זאת, מטענים מהירים DC מספקים מהירויות גבוהות יותר לטעינה יעילה יותר. בהתאם לדגם הרכב, זמני הטעינה ומהירויות עשויים להשתנות. לדוגמה, זמן הטעינה של BYD Tang בעמדת טעינה ציבורית מסתמך על דירוג ההספק של המתקן. בינתיים, מהירות הטעינה BYD Atto 3 נחשבת ממוצעת בהשוואה למכוניות חשמליות אחרות, עם מהירויות נמוכות מהממוצע עבור מטענים AC ומהירויות ממוצעות עבור מטענים מהירים DC.

  הנה כמה נקודות עיקריות שכדאי לקחת בחשבון עבור מסגרות זמן לטעינה:

  • טעינה באמצעות שקע ביתי (מוגבל ל-10A) עשויה להימשך זמן רב יותר.
  • עמדות טעינה ציבוריות בעלות דירוג הספק גבוה יותר עשויות להפחית את זמן הטעינה.
  • מטעני DC מהירים מספקים טעינה מהירה יותר בהשוואה למטענים AC.

  ככל שרכבים חשמליים הופכים פופולריים יותר, תשתיות הטעינה והתקדמות הטכנולוגיה עשויים להוביל לפתרונות טעינה מהירים אף יותר בעתיד. הבנת מהירויות הטעינה ומסגרות הזמן הנוכחיות חיונית עבור אנשים ועסקים המעוניינים להשקיע ברכבי BYD, מה שמבטיח טעינה יעילה וחווית נהיגה חלקה.

  תכונות בטיחות

  הגנות מובנות

  כבל הטעינה לרכבי BYD תוכנן מתוך מחשבה על בטיחות. הוא כולל מספר הגנות מובנות כדי להבטיח חווית טעינה מאובטחת ויעילה. חלק מההגנות הללו כוללות:

  • הגנה מפני זרם יתר: כדי למנוע נזק לרכב ולכבל הטעינה, מיושם מנגנון הגנה מפני זרם יתר. זה מכבה את החשמל באופן אוטומטי אם הזרם חורג מהקיבולת הנקובת של הכבל.
  • הגנה מפני מתח יתר: בדומה להגנה מפני זרם יתר, הגנת מתח יתר מבטיחה שכבל הטעינה לא ייחשף למתחים הגבוהים מהקיבולת הנקובת שלו, ומונעת נזק פוטנציאלי לרכב או לכבל.
  • הגנה מפני קצר חשמלי: במקרה של קצר חשמלי, תכונות הבטיחות המובנות בכבל הטעינה יזהו את הבעיה וינתקו מיד את אספקת החשמל, וימנעו כל פגיעה ברכב או ברכיביו .
  • הגנה תרמית: הצטברות חום מוגזמת עלולה להוות סיכון בזמן הטעינה. תכונת ההגנה התרמית בכבל הטעינה מנטרת את טמפרטורת הכבל ותנתק אוטומטית את החשמל אם הוא יתחמם מדי.

  אישורים

  כבל הטעינה לרכבי BYD תואם לאישורים ותקנים שונים. אישורים אלו מבטיחים שהכבל בטוח, אמין ואיכותי. חלק מהאישורים החשובים הם:

  • אישור CE: אישור זה מוכיח שכבל הטעינה עומד בדרישות שנקבעו בתקנות האיחוד האירופי, מה שמבטיח שהמוצר בטוח ואיכותי.
  • הסמכת UL: מעבדות החתמים (UL) היא ארגון בטיחות עולמי שמעריך מוצרים לגבי תאימות לתקני בטיחות. כבל טעינה עם אישור UL מציין שהוא עבר בדיקות קפדניות ונחשב בטוח לשימוש.

  סוגי כבלים זמינים

  כבלים מחוברים לעמדה

  כבלי טעינה קשורים מחוברים באופן קבוע לעמדת הטעינה, מה שהופך אותם לנוחים וקלים לשימוש. כבלים אלה מגיעים לרוב בתקני תקע מסוג 2 או סוג 3C, בהתאם לדגם הרכב החשמלי. עבור רכבי BYD, כבל קשור מסוג 2 תואם. כבלים אלו זמינים באורכים שונים, כגון 5 מטר ו-8 מטר, המאפשרים טעינה נוחה בעמדות ציבוריות או במוסכים ביתיים. כבלים קשורים ידועים בעמידותם, מכיוון שהם מיועדים לשימוש תכוף בסביבות של עמדות טעינה ציבוריות.

  ללא חיבור

  כבלים לא קשורים, הידועים גם כמטענים ניידים או ניידים, אינם מחוברים לעמדת הטעינה ומציעים גמישות לבעלי רכב חשמלי. ניתן לאחסן כבלים אלו בדרך כלל בתא המטען של הרכב והם תואמים לדגמי BYD כמו BYD e6. כבל טעינה לא מקושר תואם לרכבי BYD הוא כבל מחבר מסוג 2. ניתן להשתמש בכבלי טעינה לא קשורים עם מגוון רחב של עמדות טעינה, כולל שקעי חשמל ביתיים ונקודות טעינה ציבוריות.

  חיוני לקחת בחשבון את תפוקת הכוח של המטען בעת בחירת כבל לא קשור. כמה דוגמאות כוללות:

  • MINICARGER – כבל טעינה לשקע חשמל ביתי, עם הספק של 2.3 KW, המציע קצב מילוי של 9 קמ"ש וזמן טעינה משוער של 21h35.
  • MAXICHARGER LIGHT – מטען נייד מסוג 2 / CEE17 32A 7.4kW, עם הספק של 7.4 KW, המציע קצב מילוי של 29 קמ"ש וזמן טעינה משוער של 7h05.

  לסיכום, אפשרויות כבלי טעינה קשורות ובלתי קשורות זמינות עבור בעלי רכב חשמלי BYD. כבלים קשורים מספקים פתרון טעינה פשוט ועמיד, בעוד כבלים לא קשורים מציעים גמישות וניידות לטעינה תוך כדי תנועה באמצעות מקורות כוח שונים. בחירת סוג הכבל המתאים תלויה בהעדפות אישיות ובהרגלי טעינה.

  כותבת המאמר: מיכל קינן

  חובבת טבע ומסוקרנת טכנולוגית

  היי, אני מיכל. כבת לדור שלישי של בני קיבוץ, החיבור שלי לטבע הוא מבטן ולידה. הפעילות שלי באתר אקו פאוור היא מתוך אג׳נדה אמיתית לקדם את נושא איכות הסביבה (וכמובן גם מתוך חיבה לטכנולוגיה וחדשנות). מוזמנים לקרוא עוד עלינו.

  התקשרו: 077-803-5894