כבל טעינה איוניק 5

  להצעת מחיר על עמדת טעינה השאירו פרטים או חייגו: 077-803-5894

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  יונדאי איוניק 5 הוא רכב חשמלי שבולט בביצועים, ביעילות ובעיצוב שלו. היבט חיוני אחד בבעלות על רכב חשמלי הוא הבנת תהליך הטעינה והציוד הנדרש, כגון כבלי טעינה. במקרה של Ioniq 5, חיוני להכיר את סוג ציוד הטעינה והכבלים הנלווים לרכב.

  האיוניק 5 מגיע עם כבל טעינה נייד, המאפשר למשתמשים להטעין את הרכב באמצעות שקע ביתי רגיל. בצפון אמריקה, מדובר בשקע 120V, בעוד שהשקעים באירופה משתנים. בנוסף, יש גם מגוון של כבלי טעינה זמינים התומכים במהירויות טעינה מהירות יותר. כבלים אלה נעים בין 1 אמפר ל 16A (3.7kW) או 32A (7.4kW) ל-3 אמפר 16A (11kW) או 32A (22kW).

  על ידי הבנה של האפשרויות הזמינות לטעינת כבלים וציוד, בעלי איוניק 5 יכולים לקבל החלטות מושכלות כדי לייעל את חווית הטעינה של הרכב החשמלי שלהם. עם הכבל הנכון, הטעינה הופכת לחלק חלק ונוח מחיי היומיום עבור מי שנוהג ברכב חדשני זה.

  תכונות עיקריות

  טעינה מהירה

  כבל הטעינה של איוניק 5 מאפשר טעינה מהירה ויעילה לרכב החשמלי. הוא משתמש בכבל Type 2 Mode 3, התואם הן לעמדות טעינה ציבוריות והן למטענים לקיר משרדי או ביתי. עבור חווית הטעינה המהירה ביותר, מומלץ להשתמש בכבל טעינה 32A 32A מכיוון שהוא מספק קצבי טעינה אופטימליים עבור נקודות טעינה 1 פאזי ו-3 פאזות.

  עמידות

  בנוי מחומרים איכותיים, כבל הטעינה מתוכנן לעמוד בשימוש יומיומי ובתנאי מזג אוויר קשים. הכבל מיוצר בשכבת בידוד עבה המספקת הגנה מפני בלאי. הוא גם עמיד בפני תנודות טמפרטורה, ומאפשר למשתמשים לטעון את כלי הרכב שלהם באקלים שונים.

  עיצוב ללא סבך

  עיצוב נטול סבוכים מבטיח שכבל הטעינה נשאר ניתן לניהול וקל לשימוש. המבנה המהונדס היטב מונע מהכבל להתפתל ולקשור, מה שעלול לגרום לנזק ולקצר את אורך חיי הכבל. הגמישות של הכבל גם מסייעת באחסון והובלה קלים, מה שהופך אותו לנוח למי שנמצא בדרכים.

  שימוש יעיל ברווח, טקסט מודגש ועיצוב

  • טעינה מהירה: טעינה מהירה ויעילה עם תאימות מסוג 2 מצב 3
  • עמידות: חומרים איכותיים לעמידה בפני בלאי, תנודות טמפרטורה
  • ללא סבך: עיצוב מונע פיתול וקשרים לאחסון והובלה קלים

  עם תכונות מפתח אלו, כבל הטעינה של Ioniq 5 מציע פתרון מצוין לצרכי הטעינה של המשתמש במונחים של מהירות, עמידות וטיפול ללא בעיות.

  אמצעי בטיחות

  הגנה מפני התחממות יתר

  כבל הטעינה איוניק 5 כולל הגנת התחממות יתר כדי להבטיח טעינה בטוחה ואמינה. הגנת התחממות יתר מושגת באמצעות הכללת חיישנים בתוך הכבל ויחידת הטעינה כדי לנטר את הטמפרטורה במהלך תהליך הטעינה. במקרה שהטמפרטורה עוברת סף מסוים, מערכת הטעינה מפחיתה אוטומטית את זרם הטעינה או משהה את הטעינה לחלוטין כדי להגן על הכבל והרכב מפני נזקי התחממות יתר. תכונה זו חיונית, לאור העברת הכוח הגבוהה הכרוכה בטעינת רכב חשמלי.

  מניעת קצר חשמלי

  אמצעי בטיחות מכריע נוסף בכבל הטעינה של איוניק 5 הוא מניעת קצר חשמלי. תכונה זו נועדה להגן הן על מצבר הרכב והן על מערכת החשמל במקרה של תקלה או תקלה. כבל הטעינה משלב מעגל מתוחכם המנטר כל הזמן את זרימת החשמל ומכבה אוטומטית את תהליך הטעינה במקרה של קצר חשמלי. על ידי כך, הוא ממזער באופן משמעותי את הסיכון לנזק חשמלי, ומבטיח שחווית הטעינה תישאר בטוחה וללא טרחה.

  חווית משתמש

  קלות שימוש

  כבל הטעינה של איוניק 5 נועד לספק חוויה ידידותית למשתמש. זה מושג על ידי מתן תהליך טעינה פשוט וקל להבנה. המשתמשים יעריכו את הפונקציונליות הפשוטה המאפשרת טעינה מהירה וקלה. יתר על כן, לכבל הטעינה יש מחוון LED מובנה, המציג את מצב הטעינה ומבטיח שלמשתמשים תהיה הבנה ברורה של תהליך הטעינה.

  כבל הטעינה המצורף ל-Ioniq 5 הוא כבל נייד של 120 וולט, המאפשר למשתמשים להטעין בנוחות משקע ביתי רגיל. הגמישות הזו באפשרויות הטעינה מבטיחה שלבעלים יהיה קל למצוא מקומות טעינה מתאימים בבית או בדרכים.

  YouTube video

  ידידותי לנסיעות

  אחד היתרונות המשמעותיים בשימוש בכבל הטעינה של איוניק 5 הוא העיצוב הידידותי לנסיעות שלו. הגודל הקומפקטי והניידות של כבל הטעינה מקלים על המשתמשים לשאת אותו במהלך נסיעותיהם מבלי לתפוס מקום מופרז במטען או ברכב.

  בנוסף, כבל הטעינה מאפשר למשתמשים להטעין את איוניק 5 שלהם בעמדות טעינה שונות. זה בעל ערך עבור נסיעות בכביש או נסיעות למרחקים ארוכים, ומבטיח שהמשתמשים לא יצטרכו לדאוג לגבי מציאת אפשרויות טעינה תואמות לאורך הנסיעות שלהם.

  לסיכום, כבל הטעינה של איוניק 5 מציע פתרון קל לשימוש וידידותי לנסיעות לטעינת הרכב החשמלי Ioniq 5. העיצוב הידידותי למשתמש שלו, בשילוב עם הגמישות של אפשרויות הטעינה ונוחות הניידות, הופכים אותו לנכס נהדר עבור בעלי Ioniq 5.

  כותבת המאמר: מיכל קינן

  חובבת טבע ומסוקרנת טכנולוגית

  היי, אני מיכל. כבת לדור שלישי של בני קיבוץ, החיבור שלי לטבע הוא מבטן ולידה. הפעילות שלי באתר אקו פאוור היא מתוך אג׳נדה אמיתית לקדם את נושא איכות הסביבה (וכמובן גם מתוך חיבה לטכנולוגיה וחדשנות). מוזמנים לקרוא עוד עלינו.

  התקשרו: 077-803-5894