מטען נייד 32A חד פאזי

  להצעת מחיר על עמדת טעינה השאירו פרטים או חייגו: 077-803-5894

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  מטענים ניידים הפכו לאביזר רב ערך עבור בעלי רכב חשמלי. התקנים קומפקטיים אלה נועדו לספק אספקת חשמל נוחה ואמינה כאשר עמדות טעינה מסורתיות אינן זמינות באופן מיידי. אחת האפשרויות הפופולריות בקרב בעלי רכבים היא המטען הנייד 32A חד פאזי, המספק יכולות טעינה יעילות בעיצוב קומפקטי.

  המטען הנייד 32A חד פאזי מציע הספק טעינה משמעותי של עד 7.4 קילוואט. סוג זה של מטען תואם לכלי רכב חשמליים שונים באמצעות יציאת סוג 2 וניתן לחבר אותו בקלות לשקעי חשמל סטנדרטיים. המטען כולל בדרך כלל הגדרות כוח מתכווננות, התקן זרם שיורי משולב (RCD) לבטיחות, ומסך LCD מובנה לניטור ביצועי הטעינה.

  המטענים הניידים הללו צברו פופולריות בזכות הרבגוניות וקלות השימוש שלהם, מה שהופך אותם לבחירה אידיאלית עבור בעלי רכבי רכב הזקוקים לפתרון טעינה אמין בדרכים. על ידי הצעת טעינה מהירה ויעילה, מטענים ניידים 32A חד פאזיים עוזרים להפוך את הבעלות על רכב חשמלי לנוחה ונגישה יותר עבור מגוון רחב של משתמשים.

  תכונות ויתרונות עיקריים

  מהירות טעינה

  יתרון משמעותי בשימוש במטען נייד חד פאזי של 32A הוא מהירות הטעינה המהירה שהוא מספק. מטענים אלה יכולים לספק עד 7 קילוואט של כוח, מה שמבטיח שכלי רכב חשמליים מוכנים לצאת לכביש בפחות זמן מאשר עם מטענים בעלי קיבולת נמוכה יותר. מטענים מסוימים מגיעים אפילו עם הגדרות כוח מתכווננות, הנעות בין 8A ל-32A, המאפשרות מהירויות טעינה מותאמות אישית בהתאם לצרכי המשתמש.

  ניידות

  כפי שהשם מרמז, מטענים ניידים נועדו להובלה קלה ונוחות. הם לרוב קלים, שוקלים בסביבות 3.6 ק"ג או פחות, ומגיעים עם אורך כבל של כ-5.5 מטר, מה שמאפשר גמישות בזמן הטעינה. רבים מהמטענים הללו מדורגים גם ב-IP67, מה שהופך אותם לעמידים במיוחד בפני מזג אוויר ומתאימים לשימוש חיצוני, אפילו בגשם או שלג.

  תאימות

  מטענים ניידים חד פאזיים 32A תואמים לכל רכבי החשמל המשתמשים ביציאה מסוג 2. המשמעות היא שניתן להשתמש במטענים אלו עם רוב כלי הרכב החשמליים בשוק, ללא קשר למותג או לדגם. בנוסף, לחלק מהמטענים הניידים יש זרמי טעינה וזמני התחלה לבחירה, מה שמבטיח למשתמש חווית טעינה חלקה.

  אמצעי בטיחות

  הגנה מפני טעינת יתר

  הגנה מפני טעינת יתר חיונית לשמירה על סוללת הרכב החשמלי והמטען. אמצעי בטיחות זה מונע מהסוללה לקבל זרם מופרז בזמן הטעינה, מה שעלול לגרום לה נזק. מטען נייד עם פלט חד פאזי של 32A צריך תמיד להיות בעל מנגנון מובנה להגנה מפני טעינת יתר. תכונה זו מפסיקה אוטומטית את תהליך הטעינה ברגע שהסוללה מגיעה לקיבולת המקסימלית שלה, ובכך נמנעת כל נזק ליחידה.

  ניטור טמפרטורה

  שיקול חשוב בעת שימוש במטען נייד חד פאזי 32A הוא יכולות ניטור הטמפרטורה של המכשיר. זה חיוני שלמטען יהיה חיישן טמפרטורה מובנה כדי לזהות עודף חום, שיעזור למנוע תקלות או נזק הן למטען והן לסוללת הרכב. ניטור טמפרטורה יכול לסייע בהבטחת טעינה בטוחה ויעילה. רוב המטענים הניידים משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת כדי לנטר ולווסת את הטמפרטורה באופן רציף, מה שמבטיח שהיחידה תישאר בפרמטרי פעולה בטוחים במהלך כל מחזור הטעינה.

  זכור, בעת שימוש במטען נייד, פעל תמיד לפי הנחיות היצרן ואל תשתמש במטען אם הוא מראה סימני נזק. ודא ששקע הטעינה ונקודות החיבור נקיים ממים או פסולת, מכיוון שהם עלולים להוות סכנות בטיחותיות.

  קלות שימוש

  ממשק משתמש

  המטען הנייד 32A חד פאזי כולל ממשק משתמש פשוט המפשט את הטעינה הביתית עבור בעלי רכב חשמלי. מסך ה-LCD הכלול מציג מידע חיוני, כגון מהירות טעינה, צריכת אנרגיה והתקדמות הטעינה. זה עוזר למשתמשים לעקוב אחר ביצועי טעינת הרכב שלהם ולבצע את כל ההתאמות הנדרשות כדי לייעל את יעילות הטעינה.

  ניהול כבלים

  עיצוב ניהול הכבלים המתחשב של המטען הנייד תורם באופן משמעותי לקלות השימוש שלו. גודלו הקומפקטי מאפשר אחסון קל בתא המטען של הרכב או בתיק אחסון, בעוד הכבל עוטף את המטען כדי למנוע סבכים וקשרים, מה שמבטיח חווית טעינה מסודרת ומסודרת.

  לסיכום, המטען הנייד 32A חד פאזי מספק פתרון קל לשימוש לטעינת רכב חשמלי. הממשק הידידותי למשתמש וניהול הכבלים החכם שלו מפשטים את תהליך הטעינה ומציעים נוחות לבעלי רכב חשמלי.

  כותבת המאמר: מיכל קינן

  חובבת טבע ומסוקרנת טכנולוגית

  היי, אני מיכל. כבת לדור שלישי של בני קיבוץ, החיבור שלי לטבע הוא מבטן ולידה. הפעילות שלי באתר אקו פאוור היא מתוך אג׳נדה אמיתית לקדם את נושא איכות הסביבה (וכמובן גם מתוך חיבה לטכנולוגיה וחדשנות). מוזמנים לקרוא עוד עלינו.

  התקשרו: 077-803-5894